Beta glukan 555 tbl.30


Kategorie: LÉKÁRENSKÝ SORTIMENT
Vitamíny a doplňky stravy
Imunita

Výrobce: FAVEA s.r.o.
Číslo výrobku: 8595067108612
Cena: 271.00 Kč s DPH

KOUPIT

Popis

Beta glukan 555 tbl.30Jedinečná kombinace mikronizovaných betaglukanů ze tří přírodních zdrojů a vitamínem C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. 
Betaglukan 555 představuje jeden z nejsilnějších produktů tohoto typu na trhu. 

Rozmanitost přírodních betaglukanů je klíčovým benefitem Betaglukanu 555. Díky použití kapslí nezatěžuje produkt naše tělo zbytečnými pomocnými látkami, které je obvykle nutno použít při výrobě tablet.Betaglukan je upraven speciální farmaceutickou technologií, tzv. mikronizací.

Vyvážený poměr respektuje nejnovější vědecké poznatky týkající se účinků betaglukanů. Aplikační forma -kapsle- zajišťuje rychlý rozpad aktivní složky v žaludku. Požadovaný efekt je posílen mikronizací betaglukanů. Mikronizace je moderní farmaceutická technologie, která je používána pro zvýšení využitelnosti (tzv. biologické dostupnosti) účinných látek.

Složení v 1 kapsli.: *DDD - doporučená denní dávkaaktivní látky:• 
Betaglukan kvasnicný - 500 mg, Betaglukan z hlívy ústřičné - 27,5 mg,
• Betaglukan ovesný - 27,5 mg, Vitamín C - kyselina askorbová - 12mg (15% DDD),přidatné látky:• stearan hořečnatý (látka protispékavá),složení kapsle: želatina

Doporučené dávkování: 1-2 kapsle denně. Pro zabezpečení maximální účinnosti je nutno přípravek podávat nalačno, alespoň 1 hodinu před jídlem.
Upozornění: Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy. Neužívat v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.Alergeny: Může obsahovat lepek. 

Skladování: Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 30°C. 

Ukládejte mimo dosah dětí. 

Balení: 30 kapslí 

Hmotnost obsahu: 20,94 g -5% KOUPIT

Databáze nemocí
více ->
Půjčovna zdravotních pomůcek
symetrie.cz
Související články:
Interesting reading in english: Questions about Ilnesses