Co mužům nelze vyčítat

Jak jistě víte, schopných mužů co stojí za to, je na světě nedostatek. Pokud jste tedy jedna z těch štastných, které mají doma toho pravého, hýčkejte ho a dělejte spokojeným. Být single totiž není bůhvijaká výhra a za těch pár drobností čím vás štve, to opravdu nestojí.

Co mužům nelze vyčítat

Z obecného průzkumu jasně vyplývá, co nejvíce můžům vadí, když jim ženy vyčítají. Zajímavé však je, o jaké jde často drobnosti, které lze snadno překousnout. Mnohdy se stačí pouze podívat z jiného úhlu nebo se vcítit do situace a zjistíte, že se vlastně nic hrozného neděje.

S kamarády na pivo

Nechodí mě podvádět? Nechce semnou trávit čas? Žádná věda, prostě si chce vyrazit s přáteli na pivo, poklábosit a odpočinout si od všeho.  Často v tom však vidíme nějakou černotu, která není na místě. Stejně tak jako vy si zajdete s kamarádkou na kafe i on potřebuje vyrazit s kamarády. Nebojte se tedy, že by vám ublížil a dejte mu prostor. Stačí zdravá důvěra a uvidíte, že je nakonec dobře, si od něj taky chvíli opdočinout.

Koníčky

Většina mužů má nějaký koníček k odreagování. Může to být auto, hraní her, modelářství nebo mnoho dalšího. Mají to rádi a nějak je to naplňuje a v určité míře udržuje záliby každý muž. Určitě tedy nezkoušejte tyto aktivity narušovat nebo snad mu je omezovat. Psychický nátlak a vydírání vede jedině k tomu, že svůj koníček bude mít raději než vás a to není ta správná cesta. Naopak pokud se zapojíte společně do jeho aktivit, bude mít nesmírnou radost z vašeho zájmu a pochopení.

Už to není jako dřív

Vzpomínáte jak vám posílal SMSky z práce jak se má a myslí na vás? Kam se tento zvyk vytratil? Je to naprosto přirozený posun ve vztahu. Muži narozdíl od žen nemají tuto potřebu si přes den psát a volat. Rádi vás uslyší, ale ne za každou cenu a už vůbec ne každou hodinu. Raději mu jednou za čas napište lechtivou SMS zprávu, nebo něco co jej povzbudí. Uvidíte, že rád odepíše.

Dárky a květiny

Pokud máte doma flegmatika, jistě víte o čem bude řeč. Pokud jste nedostala od muže delší dobu dárek nebo květinu, ale přitom vás miluje a stará se o vás pěkně, není na tom nic špatného. Muži necítí potřebu kupovat zbytečné věci a květiny mezi ně například jistě patří. Není tedy na místě mu jakkoliv vyčítat, že vám nedal jen tak sám od sebe kytky, rád vám je totiž koupí, když k tomu bude příležitost.

Zlozvyky

Muži mají spousty drobných zlozvyků a milují vás protože je tolerujete. Tak by se dalo toto téma shrnout do jedné věty. Mohou být věci co vás bytnostně rozčilují, ale tolerancí a pochopením problému z druhé strany zjistíte, že se nic hrozného neděje. Mějte na paměti, že i vy máte jisté mouchy a neradi slyšíte, když vám je někdo omýlá o hlavu. Nebuďte tedy tou osobou pro něj vy. Žádný muž nechce mít pocit jako by znovu bydlel s matkou.

Sexuální pudy

Jsou věci, které človek může ovlivnit jen do určité míry a u mužů jsou to jednoznačně sexuální pudy. Podezíráte ho, že sleduje na internetu porno? Není důvod. I kdyby, tak vás tím nijak nepodvádí, naopak se spíše inspiruje na společné intimní chvilky. Otočí se občas po jiné? Vzpomentě si jak vy pokukujete po namakaném chlapovi co seděl kousek od vás v kavárně.

Spousta věcí je o toleranci a důvěře jeden v druhého. A než se rozčílit, raději se s námi podělte co vás vytáčí na partnerovi nebo partnerce v diskuzi pod článkem.

 

Databáze nemocí
více ->
Půjčovna zdravotních pomůcek
symetrie.cz
Související články:
Interesting reading in english: Questions about Ilnesses